ایلام_رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از ارائه تسهیلات درساعات منع تردد شبانه به اهداء کنندکان خون درماه مبارک رمضان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مصوبات کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی کرونا و درخواست سازمان انتقال خون کشور مبنی بر اهداء خون در ماه مبارک رمضان (پس از افطار تا ساعت پایانی شب) ماموران راهور همکاری لازم را با اهداء کنندکان خون به عمل می آورند.

وی افزود: افرادی که قصد اهداء خون در ساعات پس از افطار داشته باشند در صورت ارائه مدارک مثبته مشمول جریمه طرح ممنوعیت شبانه نمی شود .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام بیان داشت: پلیس راهور استان ایلام به صورت هفتگی برابر درخواست سازمان انتقال خون استان نسبت به اصلاح تخلف کد ۲۱۸۲ برای خودرو افراد اهداء کننده در سامانه اجرائیات اقدام و آمار وسایل نقلیه مورد رسیدگی شده در طرح فوق را به مرکز اعلام و ارسال خواهد کرد.

سرهنگ کهزادی گفت: علاوه بر ارائه تسهیلات به اهدا کنندگان خون ، برابر درخواست مراکز انتقال خون استان ،مشخصات خودرویی کارکنان شیفت شب در ماه مبارک رمضان را دریافت و نسبت به اصلاح تخلف کد ۲۱۸۲ در سامانه اجرائیات اقدام خواهد کرد.

شناسه خبر/۵۱۱۷۴