ایلام_مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: کمیته امداد استان در یک برنامه پنج ساله توانسته است مشکل مسکن مددجویان و نیازمندان فاقد مسکن در شهرستان هلیلان را با همکاری چند دستگاه دیگر به حداقل برساند.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ پ رضا طاهری در سفر به شهرستان هلیلان و در نشست شورای اداری این شهرستان که با حضور استاندار ایلام برگزار شد با ارائه گزارشی از خدمات متنوع این نهاد در هلیلان گفت: در حالیکه شهرستان هلیلان تا یک دهه قبل در زمینه وضعیت مسکن از مشکل دارترین مناطق این استان بود با خدماتی که کمیته امداد ارائه داره هم اکنون مشکل مسکن هلیلان به حداقل رسیده است.

وی افزود: کمیته امداد در پنج سال گذشته توانسته بیش از ۲۰۲۸ مورد خدمت مسکن شامل: ساخت، بهسازی، ساخت حمام و سرویس های بهداشتی و گازکشی را در شهرستان هلیلان ارائه دهد که بیش از ۲۵۰ مورد آن ساخت مسکن بوده است.

مدیرکل کمیته امداد ایلام تصریح کرد: امسال نیز بر اساس برنامه های پیش بینی شده ، این نهاد ساخت حداقل یکصد مورد خدمات عمرانی و مسکن را برای مددجویان هلیلان در برنامه خود دارد.

وی با عنوان اینکه توانمندسازی خانواده ها از طریق راه اندازی طرحهای اشتغال از مهم ترین برنامه های امداد در شهرستان هلیلان است افزود: در این زمینه انتظار ما این است بانکهای این شهرستان در پرداخت به موقع تسهیلات اشتغال زایی همکاری لازم را با کمیته امداد داشته باشند.

کد خبر/۶۹۱۹۰