به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ مجید عسگری فرماندار ایلام روز پنج شنبه در جمع خبرنکاران گفت: همزمان با هفته دولت ۴۳ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی، بهداشتی، آموزشی، ورزشی و فرهنگی در این شهرستان مرزی بهره برداری و کلنگ زنی می شود. وی افزود: از این تعداد ۴۱ پروژه بهره برداری و ۲ پروژه نیز  کلنگ […]

به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ مجید عسگری فرماندار ایلام روز پنج شنبه در جمع خبرنکاران گفت: همزمان با هفته دولت ۴۳ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی، بهداشتی، آموزشی، ورزشی و فرهنگی در این شهرستان مرزی بهره برداری و کلنگ زنی می شود.

وی افزود: از این تعداد ۴۱ پروژه بهره برداری و ۲ پروژه نیز  کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار دهلران اظهار داشت: کلنگ زنی پروژه انتقال آبگرم به پائین دست و ایجاد سکوی نشیمن و جاده دسترسی آبشارهای چپی راستی، افتتاح مرحله اول جاده چیلات با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال،بهره برداری مرحله اول چهار خطه کردن محور دهلران به اندیمشک با ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری ، افتتاح شبکه آبیاری زهکشی فکه با هزینه ۵۰ میلیارد ریال ، اجرای شبکه فیبر نوری دهلران و چیلات و دکل ارتباطی اینترنت روستایی دشت عباس با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال و پروژه های عمران شهری با اعتبار پنج میلیارد ریال را از جمله مهم ترین این پروژه ها عنوان کرد.

وی تصریح کرد: ۱۳ طرح از مجموع طرح های هفته دولت نیز در زمینه اقتصادی است که برای آنها بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

عسگری خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح ها بطور مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال پنج هزار نفر فراهم می شود.

از دوم تا هشتم شهریور ماه، هفته دولت نامگذاری شده است.