راسان_ ایلام، حجت الاسلام لطفی” نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، در خظبه های نماز جمعه امروز(4/2/94) با تبریک هفته سلامت، اظهار داشتند : هفته سلامت یکی از بهترین طرحها اجرایی ابلاغی رهبری در عرصه سلامت جامعه است . این طرح اگر بدرستی اجرائی شود قطعا بزرگترین تحول در نظام سلامت است چرا که بزرگترین […]

DSC024012راسان_ ایلام، حجت الاسلام لطفی” نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، در خظبه های نماز جمعه امروز(4/2/94) با تبریک هفته سلامت، اظهار داشتند : هفته سلامت یکی از بهترین طرحها اجرایی ابلاغی رهبری در عرصه سلامت جامعه است . این طرح اگر بدرستی اجرائی شود قطعا بزرگترین تحول در نظام سلامت است چرا که بزرگترین معضل جامعه مسئله دارو و درمان بیماران است که متاسفانه هزینه درمانی سرسام آورد و کمر شکن و نفس گیر برای اکثریت جامعه بویژه طبقه ضعیف است انشاالله با اجرای این طرح بیماران صعب العلاج دغدغه ای بنام پرداخت هزینه های میلیونی نداشته باشند.

رژیم آل سعود و صهیونیت ها در کشتار زنان و کودکان مسلمان و بی گناه رکورد دار جنایات وحشیانه در جهان هستند . آل سعود که داعیه خادم الحرمین با وحشیانه ترین کشتار مردم یمن آنهم با سلاح های ممنوعه روی رژیم سفاک و جنایتکار و کودک کش اسرائیل را سفید کرد . سبوعیت و درندگی این رژیم فاسد و نامشروع را به نمایش گذاشت . تمامی جنایاتی که در کشورهای اسلامی در بحرین و سوریه و عراق و افغانستان و پاکستان و لبنان و یمن در جنگ های تحمیلی بر این کشورها با دلارهای نفتی عربستان صورت گرفته است .

اگر رژیم اسرائیل با تحمیل جنگ های سیو سه روزه در لبنان و سه جنگ در غزه و هم چنین ترور های که در کشورهای مختلف حتی ترور دانشمندان هسته ایی ایران صورت گرفته با تقبل هزینه های آن از سوی رژیم سعودی تحقق یافته است . لذا امروز رژیم آل سعود فاسد ترین و جنایتکارترین رژیم در جهان می باشد و سرنوشت این رژِم شبیه سرنوشت شوم و نکبتبار رژیم اسرائیل است . قرائن و شواهد گویای این حقیقت است که تجاوز ۲۸ روز به یمن بزرگترین شکست برای این رژیم و پیروزی بزرگ برای ملت مقاوم و عدالت خواه یمن به ارمغان آورد .

عربستان سعودی با آغاز جنگ یکطرفه علیه ملت مظلوم یمن بنا داشت با استفاده از اهرم تهدید نظامی جنبش و انقلاب استقلال طلبانه و اسلام خواهانه مردم به پا خواسته یمن را با شکست مواجه کند و مانع پیروزی انقلاب اسلامی آنها شود . علاوه بر این پرداخت هزاران دلار مخالفان اجمهوری اسلامی بویژه به سران فتنه ۸۸ برای ایجاد آشوب و نا امنی در کشور و تقبل بخشی از هزینه های انتخابات ریاست جمهوری در پرونده سیاه این رژیم ثبت و ظبط است . پشتیبانی مالی از گروهک های ضد انقلاب منافقین ، بهائی ها ، سلطنت طلب ها ، حزب مشارکت ، فدائیان خلق ، و کومله و … بر کسی پوشیده نیست . بلاخره ناکامی و شکست عملیات هوائی و بمباران وحشیانه آل سعود شباهت زیادی با تهاجم هوائی اسرائیل به غزه و ناکامی آن رژیم دارد .

شهادت امام هادی در سال ۲۵۴ هجری . شاهکار امام هادی و میراث علمی و فرهنگی امام معرفی جایگاه امامت در زیارت جامعه کبیره است . در این زیارت اوج معنوی و جامعیت ائمه معصومین در ابعاد مختلف با بلاغت اعجاب انگیز که سخن شناسان و آشنایان با ادبیات عرب را به حیرت وا داشته است . زیارت جامعه کبیره را ازمهمترین و کاملترین زیارت نامه های امامان معصوم می دانند امام بحق ناطق هادی امت با عالیترین و زیباترین و رساترین جملات مقام امام معصوم را در نظام آفرینش و بعنوان واسطه فیض الهی و حلقه اتصال امامت با رسالت رسول اعظم معرفی می کند و جامعه اسلامی با هدایت های الهی و نورانی خود از ظلمات جهل و نادانی به صراط مستقیم دعوت می کند . شهادت آن امام مظلوم را تسلیت می گوئیم .

سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۸. سپاه پاسداران کار امدترین نهاد مولود انقلاب است که در راستای پاسداری و صیانت از انقلاب و آرمان های امام امت و شهیدان درخشانترین کارنامه را در انقلاب و نظام دارا می باشد . ویژگی اصلی این نهاد مقدس ولایت پذیری ، دشمن شناسی و آرمان گرائی می باشد . این نهاد مقدس به این خاطر است که سپاه سد بسیارا محکم در برار دشمنان بویژه منافقین و گروهک های ضد انقلاب که کوبنده ترین ضربات را از سپاه پاسداران را کرارا تجربه کردند .