به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «الله‌نور کریمی‌تبار» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام در دیدار با هیات رئیسه و اعضا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان، اظهار کرد: اختلاف سلیقه نعمت بزرگی برای افزایش کارآمدی است، لذا نیازمند گروه‌های اندیشه‌ورزی هستیم که بتوانند به نمایندگان استان برای ارائه‌ی طرح […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «الله‌نور کریمی‌تبار» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام در دیدار با هیات رئیسه و اعضا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان، اظهار کرد: اختلاف سلیقه نعمت بزرگی برای افزایش کارآمدی است، لذا نیازمند گروه‌های اندیشه‌ورزی هستیم که بتوانند به نمایندگان استان برای ارائه‌ی طرح کمک کنند.

وی افزود: اگر نخبگان به نمایندگان کمک کنند هم آنها دچار روزمرگی نمی‌شوند وهم  می‌توان به حل مشکلات کشور و استان امیدوارتر بود.

امام جمعه شهر ایلام با بیان اینکه احزاب ما به بلوغ سیاسی نرسیده‌اند گفت: این افراد برای رسیدن شایسته‌ترین افراد به مجلس تلاش کنند، چون نماینده فقط نماینده حوزه انتخابیه خود نیست بلکه نماینده ملت ایران است.

وی ادامه داد: استان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای است  که باید با شناسایی، زمینه اشتغالزایی فراهم خواهد شد.

 «حسن نجفی» رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان ایلام ضمن قدردانی از نماینده ولی‌فقیه در استان برای برگزاری این نشست، اظهار کرد: رویکردی که امروز در دفتر نماینده ولی فقیه در استان حاکم است، مردمدارانه و مبتنی بر فرمایشات رهبری است.

وی افزود: رهبری در توصیه‌ها پس از انتصاب نمایندگان خود در استان‌ها ، بر توجه به مردم و جوانان تاکید دارند  و در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب هم به جوانان توجه داشتند که نشان می‌دهد رهبری به حضور جوانان در عرصه‌های مختلف تاکید دارند و حضور نماینده ولی‌فقیه در استان نمودی از این تفکر است.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اظهار داشت: رویکرد امام جمعه شهر ایلام در رفتارهای مردمدارانه بر همه روشن است و  اولین بار است که نشستی در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان، با  حضور شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار می‌شود که نشان دهنده توجه جنابعالی به همه جریان‌های سیاسی است که در زیر پرچم نظام فعالیت می‌کند.

وی تاکید کرد: اصلاح طلبان معاند نیستند بلکه گرایشی سیاسی است که با هدف برون‌رفت ایران از مشکلات پیش رو فعالیت می‌کنند و اصلاح‌طلبان آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا را با جان و دل قبول دارند.