راسان خبر/فرمانده انتظامی ایلام گفت: امنیتی که امروز در کشور شاهد هستیم مدیون خون پاک شهداست.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ جمال سلمانی در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس اظهار داشت: امنیت امروز کشور مدیون خون پاک شهدا ست و امروز تکلیف مجموعه انتظامی ادامه راه و مرام شهداء است.

وی احترام وتکریم خانواده معظم شهداء ورزمندگان دفاع مقدس را وظیفه همگانی دانست و افزود: مجموعه انتظامی استان ایلام تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات خانواده معظم شهداء و رزمندگان وهمکاران پیشکسوت در سازمان مقدس فراجا که در زمان جنگ تحمیلی در ژاندارمری ،کمیته وشهربانی خدمت کرده اند به کار خواهد گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مردم غرب وجنوب غرب کشور با وجود اینکه دستشان خالی بود وتجهیزات نظامی محدودی داشتند مقتدرانه از کشور دفاع کردند، بیان کرد : با وجود این کمبودها مردمان این مناطق خصوصا مردم شریف ایلام توانستند با شجاعت ،دلاوری وایثار این کمبود ها را جبران کنند تا یک وجب از این خاک مقدس به دست دشمن قسم خورده و تا دندان مسلح نیافتند .

سردار سلمانی با بیان اینکه شهداء ورزمندگان اسلام سیره امام حسین(ع) را به خوبی در عمل پیاده کردند، اضافه کرد:  شهدای گرانقدرما دردوران دفاع مقدس نه تنها چیزی برا ی خودشان نخواستند بلکه جان عزیز خود را فدای دین مقدس اسلام ومیهن اسلامی کردند.

وی به وظیفه خطیر و حساس مجموعه انتظامی که حفظ امنیت و آرامش جامعه است،  اشاره کرد و گفت:  در این راستا با همه وجود تلاش می کنیم در بحث امنیت و آرامش شهروندان رضایت مندی خداوند متعال و مردم عزیزمان را جلب کنیم.

فرمانده انتظامی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به ماموریت بزرگ اربعین اشاره کرد، بیان داشت: مجموعه انتظامی با برنامه ریزی های هدفمند وتلاش شبانه روزی وبا توجه به زیر ساخت های خوبی که امسال برای زائران عزیز فراهم شده بود به حول قوه الهی با مشارکت وهمراهی همه دستگاه های متولی مراسم اربعین با شکوه هرچه تمام تر برگزار کند .

وی با اشاره به رضایت مقام معظم رهبری از نیروهای فراجا در راستای برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع)بیان کرد: رضایت مندی رهبر انقلاب از سربازان ولایت را بزرگترین افتخار، سرمایه و ارزش می دانیم  این امر موجب تقویت روحیه در کارکنان انتظامی کشور و نیز باعث انگیزه و شور شعف شد که این برای ما عنوان خادمان مردم بهترین پاداش است.

کد خبر/۸۷۲۹۸

  • نویسنده : سمیه آذرمهر