به گزاشر خبرگزاری راسان خبر در ایلام ؛ طی حکمی از سوی ریاست کل دادگستری استان ایلام، حجت الاسلام والمسلمین محمدسجاد امیری معاون فرهنگی دادگستری استان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت قضایی در امور شوراهای حل اختلاف دادگستری استان منصوب شد. در حکم انتصاب امیری آمده است : نطر به سوابق ارزشمند وتوان […]

 به گزاشر خبرگزاری راسان خبر در ایلام ؛ طی حکمی از سوی ریاست کل دادگستری استان ایلام، حجت الاسلام والمسلمین محمدسجاد امیری معاون فرهنگی دادگستری استان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت قضایی در امور شوراهای حل اختلاف دادگستری استان منصوب شد.
در حکم انتصاب امیری آمده است :
نطر به سوابق ارزشمند وتوان و تجربه جنابعالی به عنوان سرپرست معاونت قضایی در امور شوراهای حل اختلاف دادگستری استان ایلام منصوب می شوید .
امید است با برنامه ریزی صحیح و اصولی ،اعمال نظارت لازم و استفاده از ظرفیت احصاء شده در قانون شوراهای حل اختلاف ،اعضاء محترم شورای حل اختلاف ، بزرگان و مصلحان وهیات صلح استان وبویژه رعایت دقیق بخشنامه ۱۰۰/۶۳۹۴۰/۹۰۰۰-۲۸/۵/۹۸ریاست معظم قوه قضائیه و راهکارها و طرق مفید و موثر و پیش بینی شده در این بخشنامه ، زمینه ایجاد صلح وسازش و حل اختلافات مردم درکوتاهترین زمان و با حفظ حرمت و رعایت شان و منزلت مراجعان فراهم گردد .توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم .

پیش از وی “علی اکرم داودی نیا” رئیس شورای حل اختلاف دادگستری استان بود.