راسان خبر/مدیرعامل شرکت آبفای ایلام گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، فشارهای اقتصادی و سیاسی دشمنان را کاهش می‌دهد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ پرویز ناصری در جلسه بصیرت افزایی با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار داشت: اینبار نیز ملت ایران به صحنه خواهند آمد، چراکه می‌دانند انتخابات امنیت آفرین و دشمن‌شکن است.

وی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات، فشارهای اقتصادی و سیاسی دشمن را کاهش می‌دهد.

مدیرعامل شرکت آبفای ایلام با اشاره به تاکیدات موکد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات، گفت: امیدوارم با حضور شکوهمند مردم بزرگ ایران، شاهد مجلسی و ایرانی قوی باشیم.

ناصری در ادامه از همکاران و عموم ملت دعوت نمود تا در  دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه یازدهم اسفندماه سال جاری حضور پر شور داشته باشند

مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ایلام به عنوان سخنران اصلی این جلسه بر حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای برای تقویت نظام تاکید کرد.

مسعود صیدی به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره نمود که فرموده اند: “برگزاری انتخاباتی پرشکوه و با حضور پرشور مردم، موجب وحدت ملی می‌شود، وحدت ملی و حضور پر قدرت مردم در صحنه، قدرت ملی می‌آورد و قدرت ملی موجب امنیت می‌شود که امنیت نیز زمینه‌ساز پیشرفت علمی، شکوفایی اقتصادی و حل مشکلات گوناگون اقتصادی، سیاسی و فرهنگی خواهد بود”.

وی با بیان اینکه ۴۴۲ نفر در زمان پیش ثبت نام اعلام آمادگی نمودند، تصریح کرد: در نهایت ۲۲۹ نفر ثبت نام نهایی شدند که از این تعداد نیز پس از تایید صلاحیت و اعلام انصراف برخی از ایشان، ۵۵ نفر در عرصه انتخابات باقی ماندند.

مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ایلام در پایان سخنانش خاطرنشان ساخت: روند بررسی صلاحیتها همچنان ادامه دارد و چنانچه شاهد تخلف یا اعمال مجرمانه از سوی کاندیدها باشیم یقینا در تایید صلاحیت نهایی آنها در صورت انتخاب شدن از سوی ملت که صدور اعتبارنامه است، بی تاثیر نخواهد بود.

کد خبر/۹۲۹۰۱

  • نویسنده : سمیه آذرمهر