ایلام_مدیر امور آبفای شهرستان ایوان از تجهیز و راه اندازی ایستگاه  پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام، آیت کیانی با اعلام این خبر اظهار کرد: با تجهیز و راه اندازی ایستگاه  پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوان،  اهالی ۳ روستا (روستاهای باباگیر،صداقت و میوانه) با تعداد ۱۰۰ خانوار  از نعمت آب سالم و پایدار برخوردار گشتند.

وی افزود: ایستگاه مذکور که به علت نوسانات جریان برق در الکتروپمپ شناور ایستگاه های فوق دچار خسارت شده بود با تغییر روش پمپاژ در ایستگاه و عملیات حفر چاهک و نصب و راه اندازی الکترو پمپ شناور و با اعتبار  ۱۱۰میلیون تومان تجهیز شد.

مدیر امور آبفای شهرستان ایوان بیان داشت: این امر مهم در راستای ارائه خدمات پایدار و تامین آب شرب مورد نیاز مشترکان و ضرورت رفع به موقع معایب تاسیسات و تجهیزات توسط اکیپ اجرایی امور آبفا شهرستان و با حمایت و پشتیبانی ستاد استان انجام شد.

کیانی با بیان اینکه موثرترین راه مدیریت مصرف آب، صرفه جویی توسط مشترکان است، گفت: همشهریان با استفاده صحیح و پرهیز از مصارف غیر ضروری شرکت آبفا را در گذر از فصل گرم سال همراهی کنند.

گفتنی است، با راه اندازی این ایستگاه پمپاژ ۱۰۰ خانوار از  اهالی ۳ روستا (روستاهای باباگیر،صداقت و میوانه) با از آب سالم و پایدار برخوردار شدند.

شناسه خبر/