به گزارش راسان خبر از ایلام، «جمشید تقی زاده» معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان روز سه شنبه ۲۲ مرداد در مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، اظهار کرد:  ورزش یکی از سازوکارهایی است برای انعکاس قابلیت‌ها و استعدادهای جوانان […]

به گزارش راسان خبر از ایلام، «جمشید تقی زاده» معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان روز سه شنبه ۲۲ مرداد در مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، اظهار کرد:  ورزش یکی از سازوکارهایی است برای انعکاس قابلیت‌ها و استعدادهای جوانان مطرح است و نباید این نکته فراموش شود که ساماندهی امور جوانان در صدر مأموریت دولت قرار داشته و خواهد بود.
وی افزود: رده سنی مدیریتی در استان‌ها ۳۸ تا ۴۰ سال است که نشان‌دهنده نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به جوانان است.
معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان بیان داشت: گفتمان ملی در خصوص سرمایه‌های اجتماعی  نقشی بسیار ارزشمند در سطح جامعه ایفا کند.
وی ادامه داد: استان ایلام قهرمان های متعددی در حوزه رشته‌های مختلف ورزشی دارد و این موضوع سبب می شود این استان نقش خود را به‌عنوان مرکز قهرمانی کشور در غرب کشور ایفا کند.
وی خاطر نشان کرد: حضور ورزشکاران این استان در عرصه‌های ملی، بین‌المللی و جهانی ظرفیت خوبی را برای حضور ورزشکاران ایلامی در المپیک ۲۰۲۰ فراهم خواهد کرد.
 تقی زاده ابراز کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، توجه به مناطق محروم و محرومیت‌زدایی از مناطق محروم در سرلوحه کار و فعالیت‌های دولت و وزیر ورزش و جوانان است و در این خصوص استان ایلام به‌عنوان مرکزی تعریف‌شده که بتواند استانداردهای جهانی را در حوزه ورزش ایجاد و تعریف کند.
در پایان این آیین «مظفر علیشاهی» به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان ایلام منصوب و از خدمات بهروز حیدر زاده مدیرکل پیشین تقدیر  شد.