ایلام_رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با توجه به اینکه چهارمین موج کرونا به‌وقوع پیوسته، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با احساس مسئولیت نگذاریم کرونا بیشتر از این در سطح استان جولان دهد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، دکتر محمد کریمیان در این رابطه اظهار داشت: موج چهارم کرونا شرایط را سخت‌تر از سه موج قبلی کرده و افزایش میزان مبتلایان در روزهای اخیر در استان نشانگر این مسئله می‌باشد.

وی افزود: پس از ماهها آرامش نسبی در استان در مقایسه با آمارهای وحشتناک متوفیان ناشی از کرونا در آبانماه سال ۹۹؛ شاهد مرگ ۶ نفر از هم استانی‌هایمان در یک روز بودیم که برای همه ما دردناک است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با تداوم موج چهارم و شیوع بیشتر کرونا یقیناً این آمارها افزایش خواهد یافت و بسیاری از هم‌استانی‌ها و خانوادهها را داغدار خواهد کرد.

وی بیان داشت: اگر هر کدام از ما پروتکل‌های بهداشتی را به درستی رعایت کنیم، علاوه بر اینکه در راه کاهش آمار مبتلایان و قطع زنجیره انتقال بیماری گام برداشته‌ایم، بلکه از مرگ هم‌استانی‌هایمان در روزهای آینده جلوگیری خواهیم کرد.

کریمیان تاکید کرد: بنابراین با احساس مسئولیت بیشتر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامتی را به همدیگر هدیه کنیم و نگذاریم بیشتر از این بیماری کرونا در میان جامعه جولان دهد و قربانی بگیرد.

شناسه خبر/۵۰۸۱۴