با حضور محمدرضا مروارید، استاندار ایلام هفته دولت با خدمت رسانی به مناطق حاشیه ای و محروم کلید خورد.

download

 

به گزارش راسان خبر، در اولین روز سفر در شهر ایلام محمدرضا مروارید به همران معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل استان ، نماینده آستان قدس رضوی و اعضای سازمانهای مردم نهاد در استان با اهداء گل به مقام شامخ شهداء ادای احترام نمودند و سپس پارک تفریحی و دو مرکز درمانی در مناطق حاشیه ای را به منظور رفع محرومیت از مناطق حاشیه ای افتتاح نمود.
استاندار ایلام هدف از اجرای این پروژه ها را رفع مشکلات مردم در مناطق محروم و حاشیه ای و خدمات رسانی دولت تدبیر و امید به منظور تحقق عدالت و ارتقاء نشاط اجتماعی مردم بعنوان سرمایه عظیم اجتماعی کشور عنوان کرد.
گفتنی است که مرکز شماره 5 شهری با 450متر زیربنا و اعتباری بالغ بر 500میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و مشارکت شرکت نفت به تانجام رسید .
از دیگر خدمات دولت تدبیر و امید در مناطق حاشیه ای افتتاح پایگاه سلامت استان با 50میلیون تجهیزات و 3 نفر نیروی انسانی در راستای طرح تحول نظام سلامت و جهت ارائه خدمات مطلوب به مناطق محروم حاشیه شهرها در دستور کار دولت قرار گرفت، این پایگاه چهارمین پایگاه سلامت در شهر ایلام می باشد که به بیش از هفت هزار نفر از مردم ساکن در آن منطقه خدمات ارائه می نماید. 
همچنین افتتاح پارک و بوستان شهری شهدای هفت تیر در منطقه هانیوان به مساحت 2200 متر و با اعتباری بالغ بر 700میلیون تومان از خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید به مناطق حاشیه ای است .
محمدرضا مروارید در ادامه سفر به شهرستان ایلام پروژه 6 واحدی مسکن مهر مدد جویان را کلنگ زنی نمود.
لازم به ذکر است که این پروژه در 648متر مساحتدر سه طبقه و پیلوت با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال احداث می شود.
استاندار ایلام با حضور در بخش چوار سیلبند مرکزی چوار در روستای بهمن آباد را با برآورد اولیه 12 میلیارد ریال هزینه کلنگ زنی و از جاد ه روستایی در دست احداث قلا بازدید و در پایان با مردم بخش چوار دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.