به گزارش خبرگزاری راسان خبر از ایلام، در سومین روز از هفته دولت و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ۲ پروژه ورزشی با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال در ایلام افتتاح و به بهره برداری رسید. این پروژه ها شامل چهار زمین تنیس با اعتبار هفت میلیارد ریال در مجموعه […]

به گزارش خبرگزاری راسان خبر از ایلام، در سومین روز از هفته دولت و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ۲ پروژه ورزشی با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال در ایلام افتتاح و به بهره برداری رسید.
این پروژه ها شامل چهار زمین تنیس با اعتبار هفت میلیارد ریال در مجموعه ورزشی الغدیر و یک سالن چند منظوره سر پوشیده در روستای هفت چشمه شهر ایلام با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال است.
سالن چند منظوره قلاقیران هفت چشمه شهر ایلام به مساحت ۹۵۰ متر از محل اعتبارات ارزش افزوده استانی از سال ۹۶ آغاز شد و امسال در ایام هفته دولت به بهره برداری رسید.
 فرامرزیان معاون توسعه و منابع  وزارت ورزش و جوانان و ملارمضانی مدیر کل طرح ، برنامه  و بودجه  وزارت ورزش و جوانان بمنظور  آئین افتتاح دو پروژه ورزشی زمین های تنیس آکو و سالن چند منظوره قلاقیران روستای هفت چشمه صبح امروز دوشنبه۴شهریور  با استقبال مسوولان استان وارد ایلام شد.