ایلام_مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: برنامه‌های هفته کارگر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ایلام به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، شکرالله شیرخانی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا، عمده برنامه های امسال هفته کار و کارگر با مشارکت شرکای اجتماعی، نمایندگان کارگران و کارفرمایان در سطح استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت محدود و یا بر بستر فضای مجازی و رسانه ای برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین با توجه به شرایط پیش آمده در سالجاری، جشنواره ها و مسابقات مختلف ویژه بزرگداشت هفته کارگر نیز در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در ادامه بر نقش تاثیرگذار روابط عمومی در زمینه انعکاس رخدادها و اخبار مهم و مرتبط با هفته کار با توجه به شرایط استان تاکید کرد و گفت: از ظرفیت های فضای مجازی و روابط عمومی در برگزاری برنامه های این هفته برای انعکاس برنامه های هفته کار استفاده حداکثری خواهد شد.

وی ادامه داد: عطر افشانی گلزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار ایلام، تکریم و تفقد از خانواده شهدای کارگر، اطلاع رسانی برنامه ها و عناوین روزهای هفته کارگر از طریق خبرگزاری و رسانه ها، نشست خبری مجازی خبری مدیرکل با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، حضور مدیرکل و نمایندگان تشکل های کارگری کارفرمایی در برنامه های متنوع صداوسیمای استان، تهیه زیرنویس دربرنامه های شبکه استانی با محوریت نقش کارگران در شعار سال، تبلیغات محیطی، نصب بنر و استفاده از بیلبوردهای تبلیغی با همکاری شهرداری از مهمترین برنامه های هفته کار و کارگر استان است.

شیرخانی اضافه کرد: همچنین هماهنگی لازم با شهرداری ها، صدا و سیما و تشکلات کارگری و کارفرمایی جهت فضاسازی و آذین بندی ادارات و معابر و واحدهای تولیدی و بزرگداشت این ایام صورت خواهد گرفت تا در این هفته برای تکریم جایگاه کار و کارگر اقدام شود.

پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه به نام هفته کارگر نامگذاری شده است.

شناسه خبر/۵۱۱۹۲