“رحیم رضا پسند” مسوول  واحد هنری های تجسمی حوزه هنری ایلام روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پنجمین مسابقه عکس آیینه داران با هدف نمایش عزاداری و سوگواری اباعبدالله(ع) در استان ایلام برگزار می شود. وی افزود:عکاسان می توانند آثار خود را از فلسفه عاشورا و عزاداری های دهه اول محرم تا اربعین به دبیرخانه […]

“رحیم رضا پسند” مسوول  واحد هنری های تجسمی حوزه هنری ایلام روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پنجمین مسابقه عکس آیینه داران با هدف نمایش عزاداری و سوگواری اباعبدالله(ع) در استان ایلام برگزار می شود.

وی افزود:عکاسان می توانند آثار خود را از فلسفه عاشورا و عزاداری های دهه اول محرم تا اربعین به دبیرخانه این برنامه در حوزه هنری ایلام  واقع در در انتهای خیابان پاسداران در بلوار شمالی امام (ره)  ارسال کنند.

مسوول  واحد هنری های تجسمی حوزه هنری ایلاماظهار داشت: به منظور شرکت هرچه گسترده تر مردم در این برنامه علاقه مندان می توانند در بخش های آماتوری و حرفه ای با ارسال اثر در این برنامه شرکت کنند.

وی ادامه داد: محورهای این سوگواره «تعزیه و شبیه‌خوانی، آیین های سنتی، فضاسازی فضا سازی محرم، سفره های نذری و نگاه خلاق به حادثه عاشورا ) است.

وی بیان داشت: به نفرات اول تا سوم در هر محور جوایز نفیسی به همراه لوح تقدیر و تندیس سوگواره اهداء خواهد شد.

به گفته رضا پسند ۳ نفر از عکاسان برجسته استان و کشور این مسابقه را داوری خواهند کرد.