راسان_ ایلام،  برگزیدگان دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب اصفهان،  پنج شنبه شب گذشته(۹۴/۲/۱۰)  با معرفی برگزیدگان  در سالن کوثر این شهر برگزار شدند. هادی کریمی، عکاس و سرپرست خبرگزاری برنا در ایلام، توانست با کسب رتبه اول در بخش عکس محیط زیست و طبیعت لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰ میلیون […]

6764_158421590983858_780642278_nراسان_ ایلام،  برگزیدگان دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب اصفهان،  پنج شنبه شب گذشته(۹۴/۲/۱۰)  با معرفی برگزیدگان  در سالن کوثر این شهر برگزار شدند.

هادی کریمی، عکاس و سرپرست خبرگزاری برنا در ایلام، توانست با کسب رتبه اول در بخش عکس محیط زیست و طبیعت لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی   را از آن خود کند.

تعداد ۱۱۲ فیلم داستانی، ۱۰۸ مستند و ۲۷ انیمیشن و بیش از سه هزار حلقه عکس به این جشنواره ارسال شده بود که در پایان بازبینی آثار، ۱۷ فیلم انیمیشن، ۲۱ فیلم داستانی و ۲۳ مستند به جشنواره راه یافتند.

آثاری از هنرمندان دیگر کشورها از جمله مکزیک و صربستان به صورت غیر رقابتی به جشنواره ارسال شد.

لازم به ذکر است؛ این جشنواره به مدت چهار روز در بخش فیلم مستند، داستانی، پویانمایی و بخش عکس با موضوعات محیط زیست، صنعت و کشاورزی، اجتماعی و خلاقانه برگزار شد.