علی اصغر کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر در ایلام اظهار داشت: مسجد جامع شهر ایوان با زیربنای ۲ هزار و ۳۰۰ متر  در دو فاز اجرایی شده که فاز اول شامل زیر سازی و اسکلت و سقف به پایان رسیده است. وی افزود: […]

علی اصغر کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر در ایلام اظهار داشت: مسجد جامع شهر ایوان با زیربنای ۲ هزار و ۳۰۰ متر  در دو فاز اجرایی شده که فاز اول شامل زیر سازی و اسکلت و سقف به پایان رسیده است.

وی افزود: فاز دوم این طرح شامل گنبد و مناره و کاشی کاری و نازک کاری و تاسیسات و … با پیشرفت ۶۵ درصد در حال اجرا می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بیان داشت: برای اتمام این پروژه  سه و نیم میلیارد تومان هزینه خواهد شد که پیش بینی می شود با تامین اعتبار تا پایان سال این پروژه افتتاح و به  بهره برداری برسد.

لازم به ذکر است؛ کار ساخت مسجد جامع شهرستان ایوان از ابتدای سال ۱۳۹۳آغارشده است،این مسجد در دوفاز در حال ساخت است که فاز اول آن با مشارکت خیرین در سال ۱۳۹۴  کلنگ فاز دوم ان به زمین زده شدکه  ۳۰۰میلیون تومان از اعتبارات شهرستان به مسجد جامع اختصاص پیدا کرد .

شهرستان  ایوان با جمعیتی بیش از ۵۰هزار نفر در شمال استان واقع شده است