ایلام_مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از واگذاری دو هزار‌و ۲۱۸ مورد اشتراک رایگان گاز به مد ‌جویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عباس شمس اللهی اظهار کرد: در سال گذشته تعداد ۳۶۰ خانوار تحت پوشش بهزیستی، یکهزارو ۵۴۳ خانوار تحت پوشش کمیته امداد و ۳۱۵ خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثار گران از اشتراک رایگان گاز در سطح استان ایلام بهره‌مند شده‌اند.

وی افزود: برای این تعداد خانوار بیش از ۵ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان ایلام هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: این شرکت در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به رفع محرومیت‌های استان و طبق ماده های ۸۰/ج/۲ و ۸۸/ث/۵ قانون بودجه کشور، این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

وی  ادامه داد: اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه در راستای توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر برخوردار است.

شمس الهی بیان داشت: مدد‌جویان نهاد‌‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز و انشعاب گاز بهره‌مند نشده‌اند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز صرفاّ یکبار از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

شناسه خبر/۵۱۸۱۹