زاسان خبر/مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب ایلام از احداث، تجهیز و نوسازی ۷ باب نمازخانه امورات تابعه شرکت خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ پرویز ناصری اظهار داشت: امسال یک باب نمازخانه در حیاط امور ابفای شهر مهران احداث گردیده که ظرفیت بسیار خوبی برای برپایی نماز مخصوصا در ایام اربعین دارد.

وی افزود: همچنین نمازخانه های امورات شهرستان های ایوان، چوار، سرابله، دره‌شهر، هلیلان و صالح آباد نیز تعمیر، تجهیز و رنگ‌آمیزی شده اند .

مدیرعامل آبفای ایلام با بیان اینکه پرداختن به مسائل فرهنگی در کنار رسالتهای سازمانی یک ضرورت است، تاکید کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب استان به عنوان یک شرکت خدمات رسان در تامین و توزیع آب شهرها و روستاها به صورت شبانه روز در حال تلاش است؛ در امر نماز و مباحث فرهنگی نیز بسیار فعال بوده و  کسب رتبه “شایسته تقدیر ویژه” از سوی ستاد اقامه نماز استان دلیلی بر این مدعا است.

ناصری یاد آور شد: از جمله اقدامات آبفا در راستای اهتمام به بحث امورات فرهنگی از جمله نماز می توان به حضور امام جماعت در ستاد و آبفای شهر ایلام، تجلیل از فعالان نماز شرکت، برگزاری دوره آموزشی نماز جهت همکاران، برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز، اعزام همکاران به مسابقات قرآنی وزارت نیرو و…..اشاره کرد.

وی در بخشی دیگری از سخنانش با اشاره به جایگاه و اهمیت فرهنگ سازی مصرف آب توسط ائمه جمعه و جماعات گفت: معتقد هستیم تریبون‌های نماز جمعه و جماعات، ظرفیتهای خوبی برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب هستند که خوشبختانه در این زمینه ائمه جمعه و جماعات استان همکاری و همیاری خوبی با  شرکت آب و فاضلاب استان دارند.

مدیرعامل آبفای ایلام خاطرنشان کرد: یقینا ما هر چه در توان داریم به منصه ظهور می رسانیم  تا در تمام اقصی نقاط استان مردم از نعمت آب شرب سالم و پایدار بهره مند شوند.

کد خبر/۹۲۸۴۹

  • نویسنده : سمیه آذرمهر