راسان خبر/مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام از افزایش ۴۰ درصدی تردد در مرز مهران در یازده ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ سید زاهدین چشمه خاور با اعلام این خبر اظهار داشت: در یازده ماهه سال جاری تردد مسافر از پایانه مرزی شهید سلیمانی(مرز مهران) نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه هفت میلیون و ۴۴۰ هزار و ۵۰۲ نفر مسافر ایرانی و خارجی در یازده ماهه سال جاری از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند، افزود: این تردد در مدت مشابه سال قبل با پنج میلیون و ۳۰۲ هزار و ۳۱۵ نفر تردد ۴۰ درصد افزایش داشته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به تردد مسافران ایرانی در این بازه زمانی(۱۱ ماهه سال جاری) گفت: مسافران ورودی مرز مهران ۳ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۷۲۶ نفر و خروجی ها از این مرز نیز ۳میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۲۶ نفر بوده است.

چشمه خاور به ورود و خروج اتباع خارجی نیز اشاره داشت وگفت: همچنین در این مدت یک میلیون و ۴۰ هزار و۵۷۶ نفر اتباع خارجی از طریق مرز مهران تردد کرده اند،که از این تعداد ۶۰۵ هزار و ۹۲۴ نفر به کشور ورود و ۴۳۴ هزار و۶۵۲ نفر نیز از مرز مهران خارج شده اند.

کد خبر/۹۲۸۸۱