راسان خبر/مدیر تعاون روستایی ایلام گفت: امروز تشکل های تعاون روستایی استان یک ظرفیت مناسب در تولید و عرضه محصولات کشاورزی و تنظیم بازار محسوب می شود که نقش اساسی در کاهش تورم استان ایفا می کند.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ حمیدرضا شکری در جلسه هم اندیشی رفع موانع و مشکلات شبکه تعاون روستایی ایوان در خصوص همگرایی بین دستگاه و رفع مسائل و مشکلات حوزه تشکلهای این شهرستان تاکید کرد.

وی یر توانمند نمودن تعاونی ها و تشکلهای تحت پوشش ایوان تاکید کرد و افزود: در انجام مجامع و بروز رسانی آنها از اشخاص توانمند و تاثیر گذار در انتخاب هیئت مدیره و مدیران عامل استفاده شود.

مدیرتعاون روستایی ایلام گفت: هییت مدیره و مدیران عامل شرکت های تعاونی که باعث زیان به تشکل ها می شوند براساس اساسنامه مواخذه شده و به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.

شکری عنوان کرد: امروز تشکل های تعاون روستایی استان یک ظرفیت مناسب در تولید و عرضه محصولات کشاورزی و تنظیم بازار محسوب می شود که نقش اساسی در کاهش تورم استان ایفا می کند.

وی بیان داشت: شرکت های تعاونی غیر فعال حوزه تعاون روستایی ایوان تا پایان سال تعیین تکلیف و اعضای انها در جریان ادامه فعالیت و یا انحلال قرار می گیرند.

مدیرتعاون روستایی ایلام گفت: اعضای هییت مدیره و مدیران عامل انتخابی شرکت تعاونی زنان عصمت ایوان باید قبل از ثبت شرکت برنامه ها و فعالیت های اقتصادی خود را برای دوره یک ساله و سه ساله تهیه و به اداره تعاون روستائی شهرستان و عوامل نظارتی استان اعلام کنند.

کد خبر/۹۱۶۶۵

  • نویسنده : سمیه آذرمهر