به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛  “مسعود مرشدی” افزود:این تعمیرات تا ٢٠ مرداد ماه سال جاری ادامه دارد و با تلاش، جدیت و همدلی همه واحدهای پالایشگاه در حال انجام است. وی به اهمیت تعمیرات اساسی امسال اشاره و اظهار داشت: با نصب و جایگزینی چند تجهیر جدید بخصوص […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛  “مسعود مرشدی” افزود:این تعمیرات تا ٢٠ مرداد ماه سال جاری ادامه دارد و با تلاش، جدیت و همدلی همه واحدهای پالایشگاه در حال انجام است.
وی به اهمیت تعمیرات اساسی امسال اشاره و اظهار داشت: با نصب و جایگزینی چند تجهیر جدید بخصوص مبدل حرارتی کولد باکس در این تعمیرات، انتظار می رود پایداری تولید و بهبود کیفیت در تولیدات این شرکت از جمله گاز خروجی حاصل گردد.
مرشدی به نقش بسیار مهم برنامه ریزی در تعمیرات اساسی جاری اشاره و خاطر نشان کرد:  تمرکز بر سازماندهی منابع و برنامه ریزی مناسب قبل از شروع تعمیرات اساسی، تاثیر بسیار بسزایی در کاهش زمان تعمیرات و بالا بردن کیفیت کار دارد.
وی ادامه داد: تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز ایلام با برنامه‌ریزی مدون و پیش‌بینی زمانی ۳۶ روزه، از پانزدهم تیرماه آغاز شده‌است.