به گزارش پابگاه خبری راسان خبر از ایلام، جانشین انتظامی استان ایلام از وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان ملکشاهی خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز به شدت مجروح شد. سرهنگ شهاب عزیز زاده افزود: در پی تماس های مردمی با مرکز […]

به گزارش پابگاه خبری راسان خبر از ایلام، جانشین انتظامی استان ایلام از وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان ملکشاهی خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز به شدت مجروح شد.

سرهنگ شهاب عزیز زاده افزود: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان ملکشاهی ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی یادآور شد: با حضور عوامل پلیس در محل حادثه مشخص شد احدی از شهروندان در شهرستان ملکشاهی فردی به دنبال درگیری روز گذشته و اختلافات کاری و درگیری لفظی با شخصی دیگر اقدام به تیراندازی با سلاح گرم به طرف او ، همسر و فرزند خردسالش نموده است.

جانشین انتظامی ایلام خاطر نشان کرد: در این تیراندازی متاسفانه یک نفر از اعضاء خانواده به علت شدت جراحات وارده فوت و ۲نفر دیگر از اعضاء خانواده نیز به شدت مجروح شدند.

وی ادامه داد: با حضور به موقع عوامل اورژانس مصدومین جهت مداوا به مراکز دروانی منتقل وجسد نیز به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ عزیز زاده در ادامه با بیان اینکه یکی از مصدومین حادثه که دختری ۹ساله بود به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت نموده است، تصریح کرد: تلاش در جهت دستگیری ضارب توسط پلیس ادامه دارد .

کد خبر/۴۹۰۳۰