راسان خبر/مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ۴۹ میلیون و ۸۹۴ هزار و ۸۹۳ تردد خودرویی در جاده‌های ارتباطی ثبت شده است.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ سید زاهدین چشمه خاور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ۴۹ میلیون و ۸۹۴ هزار و ۸۹۳ تردد خودرویی در جاده‌های ارتباطی ثبت شده‌است.

وی افزود: از این میزان تردد وسایل‌نقلیه ۴۳ میلیون و ۴۸۵ هزار و ۲۷۱ تردد مربوط به وسایل‌نقلیه سواری و وانت بوده که نسبت به‌مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری ایلام گفت: در این مدت پنج میلیون و ۷۹۱ هزار و ۴۷۱ تردد هم مربوط به وسایل‌نقلیه سنگین است که نسبت به‌مدت مشابه سال گذشته، ۱۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

چشمه خاور یادآور شد: پرترددترین محور به‌ترتیب چوار – ایلام با سه میلیون و ۴۰۶ هزار و ۶۷۸ و مسیر ایلام – سرابله با ۲ میلیون و ۵۱۲ هزار و ۹۱ تردد بوده است.

وی اضافه‌ کرد: هم اکنون ۳۶ دستگاه دوربین ثبت تخلف، ۴۸ دوربین نظارتی تصویری و ۶۴ دستگاه ترددشمار در سطح راه‌های استان فعال است.

مدیرکل راهداری ایلام تأکید کرد: مردم می‌توانند برای ارتباط و اعلام هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت با شماره تلفن ۱۴۱ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته و موارد موردنظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در میان بگذارند.

کد خبر/۹۲۲۷۶

  • نویسنده : سمیه آذرمهر