نورالله دلخواه، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام با اعلام این خبر گفت: بر اساس ثبت تردد توسط دستگاه‌های تردد شمار از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ خرداد ۹۸ بیش از ۵۲۶ هزار خودرو در ایام تعطیلات عید فطر به استان ایلام وارد یا خارج شده اند. وی افزود: محور ایلام به […]

نورالله دلخواه، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام با اعلام این خبر گفت: بر اساس ثبت تردد توسط دستگاه‌های تردد شمار از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ خرداد ۹۸ بیش از ۵۲۶ هزار خودرو در ایام تعطیلات عید فطر به استان ایلام وارد یا خارج شده اند.

وی افزود: محور ایلام به سرابله با ۲۴ هزار و ۱۰۰ تردد و ایوان به ایلام با ۲۳ هزار و ۳۰۰ خودرو بیشترین مقدار تردد را داشته اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اظهار داشت: بیشترین تردد با ۳۳ هزار و ۵۳۶ خودرو در محور ایلام به بدره است.

وی ادامه داد:اقدامات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در راستای توسعه زیرساخت های پایانه مرزی مهران و راه های مواصلاتی بسیار با اهمیت و تاثیرگذار بوده و بعد از اربعین حسینی سال گذشته کارها به جد پیگیری شده است.

 دلخواه تصریح کرد: بر اساس تجربه سال گذشته تمهیدات لازم از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیشید شده از جمله تاکید بر تامین سوخت،ایجاد بستر مناسب جهت جابجایی و رفاه حال زوار از محورهای شریانی به مرز و خارج از کشور و بالعکس و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی از دیگر برنامه ها است که از سوی این اداره کل در حال اجرا است.

لازم به ذکر است؛  استان ایلام دارای ۱۳ سامانه ثبت تخلف و ۲۷ دوربین ویدوئی نظارتی می‌باشد.