ایلام_جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند برای مرزبانی در انجام ماموریت ها هستند و تقویت تعامل بین این سه ارگان موجب موفقیت آمیز بودن ماموریت‌ها می شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام، سرتیپ دوم پاسدار جلال ستاره عصر امروز در جلسه تعاملی که با حضور فرمانده مرزبانی ایلام در هنگ مرزی دهلران برگزار شداظهار داشت: برگزاری جلسات تعاملی بین ادارات امری اجتناب ناپذیر و تقویت این موضوع امری مهم و ضروری است.

وی با اشاره در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا، افزود: دشمنان نظام و انقلاب تمام توان خود را بکار گرفته که از حضور مردم در پای صندوق رای جلوگیری کند و ما باید با تعامل و همکاری و هوشیاری توطئه دشمنان را خنثی و امنیت کامل را برقرار کنیم.

جانشین مرزبانی در ادامه با خانواده معظم شهدای شهرستان مهران دیدار و گفت: ادامه راه مقام شامخ شهیدان  موجب سربلندی نظام و ملت می شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام، بازدید از مقر در حال ساخت گروهان و واحدهای مرزی هنگ مهران، واحد‌های مرزی گروهان مستقل در صالح آباد و واحدهای مرزی دهلران از دیگر برنامه های سرتیپ دوم پاسدار جلال ستاره در سفر به استان ایلام بود.

شناسه خبر/۵۲۹۷۳