راسان خبر/دبیر ستاد انتخابات ایلام گفت: ۶۳۳ شبعه اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان جانمایی شده است.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ فرشید زرگوش در دومین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار داشت:  از این تعداد شعبه اخذ رأی، ۴۴۶ شعبه ثابت و ۱۸۷ شعبه سیار است

وی افزود: از این تعداد، ۳۳۶ شعبه ثابت شهری و ۱۱۰ شعبه ثابت سیار و همچنین هشت شعبه سیار شهری و ۱۷۹ شعبه سیار روستایی است.

دبیر ستاد انتخابات استان ایلام با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات نامزد‌های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی مراقبت لازم را در زمینه عدم استفاده از امکانات دولتی و فعالیت تبلیغاتی کارمندان در ساعات کاری ادارات انجام دهند.

زرگوش با تاکید بر اینکه کمیته‌های هفتگانه ستاد انتخابات استان هر کدام فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، یادآور شد: هیئت‌های اجرایی با همکاری فرمانداران شهرستان‌ها در ۳۰ نقطه استان ایلام تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های احراز هویت برای انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه نیز به روز رسانی شده و آمادگی لازم در استان برای برگزاری انتخابات هشتم تیرماه وجود دارد.

کد خبر/۹۵۱۵۳

  • نویسنده : سمیه آذرمهر