ایلام_سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری ویژه برنامه هایی در گرامیداشت روز جهانی قدس با شعار محوری” آزادی قدس نزدیک است” در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از روابط عمومی، حجت‌الاسلام علی چراغی پور با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت در راستای برگزاری میدانی مراسم، تمهیداتی بمنظور بزرگداشت این روز تاریخ ساز و پُراهمیت اتخاذ شده است.

وی گفت: به همین منظور دکتر سید محمد حسینی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان میهمان ویژه بصورت زنده از سیمای مرکز استان در ساعت ٢٢ پنجشنبه ١۶ اردیبهشت برای مردم استان سخنرانی خواهد کرد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام یادآور شد: تبلیغات گسترده محیطی و اجرای ویژه برنامه های مختلف رسانه ای و بهره گیری از ظرفیت تأثیر گذار فضای مجازی برای انتشار و انعکاس محتواهای تولید شده ویژه روز قدس در دستور کار قرار گرفته شده است .

وی آتش زدن پرچم اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار ، مسابقه نقاشی مجازی ویژه نوجوانان را از دیگر برنامه ویژه گرامیداشت روز جهانی قدس در ایلام اعلام کرد و گفت: پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب از طریق سیستم های صوتی سطح شهر در روز جمعه و اهتزار پرچم فلسطین و… از جمله برنامه های بزرگداشت روز قدس در این استان است .

حجت الاسلام چراغی پور در پایان از اصحاب رسانه، سخنوران، مبلغین، اهل قلم، هنرمندان، اساتید حوزه و دانشگاه و همه کسانی که می توانند در راستای بزرگداشت روز جهانی قدس بعنوان یادگار ماندگار امام راحل نقش آفرین باشند دعوت کرد تا با فعالیت های خود گام های موثری در جهت هر چه باشکوه زنده نگه داشتن روز جهانی قدس در استان تلاش کنند.

شناسه خبر/۵۱۶۸۲