محمدرضا تردست معاون امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان استان ایلام روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر  در ایلام گفت:  چشنواره “ازدواج و خانواده‌ جوان” با هدف تجلیل از خادمین، خبرین و فعالان ازدواج استان صورت می گیرد. وی افزود: تجلیل از خیرین و نیکوکاران فعال در امر ازدواج از […]

محمدرضا تردست معاون امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان استان ایلام روز سه شنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر  در ایلام گفت:  چشنواره “ازدواج و خانواده‌ جوان” با هدف تجلیل از خادمین، خبرین و فعالان ازدواج استان صورت می گیرد.
وی افزود: تجلیل از خیرین و نیکوکاران فعال در امر ازدواج از برنامه‌های شاخص این هفته است که به‌منظور تقدیر از تلاش‌های آنان در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و کمک به تأمین جهیزیه زوج‌های جوان انجام می‌شود.
معاون امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان استان گفت: همچنین در این هفته  نمایشگاه لوازم‌خانگی با تخفیفات ویژه به‌صورت از تولید به مصرف در شهر ایلام برپا خواهد شد.
وی بیان داشت: در این نمایشگاه با تفاهم‌نامه‌ای که با صنعت، معدن و تجارت منعقدشده کالاها و لوازم‌خانگی موردنیاز زوج‌های جوان با تخفیفات ویژه ارائه می‌شود و زوج‌های جوان می‌توانند برای تهیه اقلام موردنیاز خود به این نمایشگاه مراجعه کنند.
وی هدف از برپایی این نمایشگاه را کمک به تأمین کالاهای موردنیاز زوج‌های جوان باقیمت مناسب و همچنین حمایت از تولید داخلی عنوان کرد.
تردست خاطرنشان کرد: در هفته«ازدواج» بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف در سطح استان و در برخی از روستاهای ایلام برگزار می‌شود
وی برگزاری کارگاه‌های ازدواج، کارگاه‌های مهارت‌های زندگی، مشاوره‌های حین، قبل و بعد از ازدواج و .. را از مهمترین برنامه های این هفته در استان ایلام عنوان کرد.
معاون امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان استان گفت: در این هفته بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف در سطح استان و در برخی از روستاهای ایلام برگزار می‌شود.
گفتنی است، ۱۵۷ هزار نفر از جمعیت استان ایلام جوان هستند.