ایلام_مدیر کانون فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) شهر ایلام از برگزاری جشن بزرگ آغاز امامت امام عصر (عج) با عنوان جشن بیعت به همت کانون فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهر ایلام خبر داد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ فاطمه بهروز در این خصوص اظهار کرد: به مناسبت آغاز امامت امام عصر (عج) مراسم بزرگ جشن بیعت با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در شهر ایلام برگزار می شود.

وی  افزود: این مراسم با برگزاری ویژه برنامه های متنوع و شاد عصر امروز جمعه بعد نماز مغرب و عشا و با حضور اقشار مختلف مردم در محل تالار امیدی شهر ایلام برگزار می شود.

مدیر کانون فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) شهر ایلام گفت: سخنرانی اجرای مولودی خوانی، شعر خوانی نوجوان عضو کانون، قرائت عهد نامه و برگزاری مسابقه فرهنگی اهدا جوایز و پذیرایی از برنامه های جشن بیعت عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه این مراسم هر سال به همت کانون فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهر ایلام در راستای تجدید عهد و پیمان با یگانه منجی عالم  بشریت حضرت مهدی (عج) برگزار می شود بیان کرد: این مراسم با همکاری مشترک مسجد حضرت قائم (عج) و مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) و موسسه خیریه حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

بهروز در پایان از عموم علاقه مندان و اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد ایلام جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت کرد.

کد خبر/۷۴۱۱۲

  • نویسنده : سمیه آذرمهر
  • منبع خبر : شبستان