راسان_ ایلام، مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: سازمان تامین اجتماعی در تلاش است جهت رفاه حال بیمه شدگان منطقه و تردد زائرین در این شهرستان درمانگاه تامین اجتماعی، را راه اندازی کنیم. جعفریان، مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در جریان سفر اعضای، کمیسیون امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مدیرکل شرکت خانه سازی، مدیرکل […]

DSC03702راسان_ ایلام، مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: سازمان تامین اجتماعی در تلاش است جهت رفاه حال بیمه شدگان منطقه و تردد زائرین در این شهرستان درمانگاه تامین اجتماعی، را راه اندازی کنیم.

جعفریان، مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در جریان سفر اعضای، کمیسیون امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مدیرکل شرکت خانه سازی، مدیرکل حقوقی این سازمان، در بازدید از زمین درمانگاه، در شهرستان مهران گفت: در صورتی برنامه ریزی برنامه های، اولیه در سطح استان، به زودی ما شاهد کلنگ زنی این پروژه درمانی مهم  در این شهرستان خواهیم بود.

مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت:همچنین؛ بیمارستان 36 تختخوابی، تامین اجتماعی شهر ایلام نیز در هفته ی تامین اجتماعی به بهره برداری کامل می رسد و به صورت هیات امنایی اداره می شود.

وی تصریح کرد: بیمارستان تامین اجتماعی شهر ایلام در زمینی به مساحت یک هکتار عرصه و با زیربنای6392 متر مربع با اعتباری بالغ بر  24 میلیارد تومان، در حال تجهیز شدن مراحل پایانی می باشد، که در اینده ی نزدیک برای جذب نیروهای متخصص و درمانی، در این مرکز اقدام خواهد شد.

دکتر جعفریان، در ادامه، از تعامل مثبت و سازنده ی نمایندگان مردم ایلام  در مجلس شورای اسلامی، استاندار، و سایر مسئولان استانی در جهت حمایت از سازمان تامین اجتماعی تشکر و قدردانی کرد.

مشاور عالی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت: اگر  سایر نهادهای مرتبط، با این پروژه همکاری لازم را با سازمان تامین اجتماعی داشته باشند، پیش بینی می شود این درمانگاه به زودی کلنگ زنی شود.

در ادامه، دکتر جعفریان به همراه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور در مرز مهران و نقطه ی ایثار به شهدای، هشت سال دفاع مقدس استان ایلام، با نثار فاتحه ادای احترام کردند.

لازم به ذکر است؛ در پایان این سفر یک روزه به شهرستان مهران، نماز مغرب و عشاء به امامت “حجت الاسلام ولد بیگی” امام جمعه مهران، برگزار شد.