ایلام_روابط عمومومی شهرداری مهران در خصوص مطلب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر “وضعیت شهر مهران چند هفته پس از اربعین” جوابیه ای صادر نمود.

ایلام،پایگاه خبری راسان خبر؛ روابط عمومی شهرداری مهران در خصوص جوابیه ای منتشر و به شرح ذیل است؛

امکانات و ماشین آلات و نیروی انسانی شهرداری مهران برای جمعیتی ٢٠ هزار نفری پیش بینی شده است. در حالیکه یکباره با تردد ٣ میلیون و ٢٠٠ هزار نفری مواجه می شود.

کارکنان و کارگران شهرداری با حداقل امکانات و نیروی انسانی با افتخار و در جهت ارائه خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین و بعد از کنگره بزرگ اربعین به صورت شبانه روزی در حال انجام وظیفه و خدمت به زائرین و شهروندان عزیز مهرانی بوده و هستند.

همانگونه که در یکی از تصاویر مندرج کاملا مشخص است؛ ظروف یکبار مصرف مربوط به بازه زمانی برگزاری مراسم اربعین است، زیرا هیچ ظرف یکبار مصرفی پس از ٢٠ روز از مراسم مذکور به این شکل باقی نمی ماند. زباله مربوط به ایام اربعین در شهر مهران جمع آوری شده و با تردد در داخل شهر، نظافت اکثر معابر و جداول کاملا مشهود می باشد.

طبیعتا زباله داخل جداول ابتدا بایستی خارج، سپس جابه جا و حمل شود، زیرا این عمل یک کار کاملا تکراری و مرسوم در حوزه رُفت و روب و خدمات شهری بوده و در تمام ایام سال انجام می شود.

کد خبر/۷۴۲۲۵