راسان خبر/مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به اینکه حضور گسترده در انتخابات باعث افزایش اقتدار و امنیت ملی می شود، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات زمینه ساز ارتقای توانمندی‌های کشور برای رفع مشکلات و دستیابی به قله های رشد و پیشرفت می شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ محمود کشاورز ضمن دعوت همه آحاد مختلف جامعه و بخصوص همکاران در اقصی نقاط استان برای حضور گسترده در پای صندوق های رای، افزود: هر رای که توسط شما مردم همیشه در صحنه استان به صندوق های رای ریخته می شود همچون تیری زهرآگین است که سینه دشمنان این مرز و بوم را نشانه گرفته است.

وی با بیان اینکه حضور و مشارکت گسترده در انتخابات نماد وحدت و اراده ملی برای ادامه راه امام راحل (ره) و شهیدان است، افزود: به یقین مردم بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد.

مدیرعامل شرکت استان ایلام با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب به هر روش و ترفندی به دنبال القای ناامیدی و کمرنگ نمودن اهمیت انتخابات هستند، تصریح کرد: تلاش دشمن کمرنگ جلوه دادن مشارکت مردم در انتخابات است اما مردم باید کاری کنند که بازهم دشمنان در محاسبات خود دچار اشتباه و ناامیدتر از همیشه شوند.

کشاورز با اشاره به اینکه انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت، چهار راهبرد اصلی مورد تاکید مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه همه ما در انتخابات پیشرو خواهد بود،گفت: حضور آگاهانه کارکنان شرکت گاز استان و خانواده های آنان همگام با سایر اقشار مردم در عرصه انتخابات ۱۱ اسفندماه نمادی از پایبندی و وفاداری به آرمان‌های نظام و انقلاب به شمار می رود.

کد خیز/۹۲۹۲۳

  • نویسنده : سمیه آذرمهر