جلال الدین محمدی شهردار  بخش صالح آباد در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر  در ایلام گفت:  یکی از خواسته‌های خبرنگاران ایلام همواره درخواست اختصاص قطعه‌ای از آرامستان صالح آباد به نام آنان بود که این امر محقق و در دستور کار قرار گرفته است. وی افزود: این قطعه زمین در روبروی ساختمان شهرداری صالح آباد […]

جلال الدین محمدی شهردار  بخش صالح آباد در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر  در ایلام گفت:  یکی از خواسته‌های خبرنگاران ایلام همواره درخواست اختصاص قطعه‌ای از آرامستان صالح آباد به نام آنان بود که این امر محقق و در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: این قطعه زمین در روبروی ساختمان شهرداری صالح آباد واقع شده و دارای ۷۰۰ تا یک هزار متر مربع وسعت است.

شهردار بخش صالح آباد بیان داشت: مقرر شد خبرنگاران استان ایلام در روز خبرنگار (۱۷ مرداد) یک قطعه قبر رایگان به ارزش ۱۴ میلیون ریال دریافت کنند که این موضوع طی تفاهم نامه شهرداری با نمایندگان اصحاب رسانه انعقاد خواهد شد.

وی اظهارداشت: قطعا این تفاهم نامه در مدیریت‌های بعدی شهرداری نیز رعایت و اجرا می‌شود، بنابراین خبرنگاران نگران دریافت قبر اهدایی شهرداری نباشند.

محمدی خاطر نشان کرد: در حال حاضر حدود ۲۰ هزار متر زمین جهت قبرستان عمومی متعلق به شهرداری صالح آباد آماده تحویل به مردم است.

امامزاده علی صالح(ع) در بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران قرار دارد و این امامزاده نزد مردم استان به «خاص علی» مشهور است.

بخش صالح آباد با جمعیت بیش از ۳ هزار نفر  در ۴۵ کیلومتری شهرستان مهران قرار دارد و یکی از مناطق زیارتی و سیاحتی استان ایلام به شمار می‌رود.