علی اصغر چاغروندی”مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: در ایام اربعین شش جایگاه تامین سوخت (بنزین و گازوئیل) در مهران به ‌صورت سیار و شبانه ‌روزی آماده خدمات ‌دهی به زائران اربعین است. وی با بیان اینکه ۳ جایگاه ثابت در شهر […]

علی اصغر چاغروندی”مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: در ایام اربعین شش جایگاه تامین سوخت (بنزین و گازوئیل) در مهران به ‌صورت سیار و شبانه ‌روزی آماده خدمات ‌دهی به زائران اربعین است.
وی با بیان اینکه ۳ جایگاه ثابت در شهر و خروجی مهران وجود دارد افزود: جایگاه های سیار در  حوزه مرز مهران در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام بیان داشت: همچنین در این ایام سوخت بالگرد و گاز مایع جهت پخت و پز موکب هایی که فاقد گاز شهری می باشد مهیا است.
وی اظهار داشت: جایگاه های سوخت این استان در ایام اربعین جهت خدمت رسانی به زائران حسینی مهیا می باشد و  هیچ نگرانی در تامین فرآورده های نفتی برای تردد وسایل نقلیه زائران اربعین حسینی وجود ندارد.
وی اظهارداشت: قیمت عرضه سوخت در ایام اربعین بر اساس تعرفه روزهای عادی محاسبه می شود و هیچ جایگاهی حق افزایش نرخ عرضه سوخت را ندارد.
به گفته چاغروندی هم اکنون ۴۶  جایگاه عرضه بنزین و گازویبل در سطح استان ایلام فعال است.
در سال‌جاری با حذف هزینه روادید زائربن عتبات عالیات، احتمال افزایش ۲ برابری در تردد زوار اربعین حسینی از مرز بین المللی مهران پیش بینی شده است.