راسان خبر/راسان خبر/معاون امور حقوقی وزارت نیرو گفت: خدمات رسانی صنعت برق ایلام به موکب های مستقر در مرز مهران ستودنی است.

به گزارش خبرنگار راسان خبر از ایلام؛  احمد حیدری ظهر امروز سه شنبه در آیین افتتاح برق رسانی به موکب های مستقر در پایانه مرزی مهران، اظهار داشت:  با مدیریت به موقع صنعت برق ایلام خوشبختانه کارها به نحو احسن انجام و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه برق تمامی موکب های مرز مهران تامین شده است، افزود: اگر موکب جدیدی ایجاد شود در کوتاهترین زمان ممکن برق رسانی به این مکان ها نیز انجام می شود.

معاون امور حقوقی وزارت نیرو در ادامه کیفیت خدمات از جمله تامین برق مراکز خدماتی، امنیتی، انتظامی، وسایل سرمایشی و روشنایی مسیر و پارکینگ بزرگ اربعین را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این مهم، نمونه خدمات فاخر و ارزشمند صنعت برق ایلام به زائران اربعین حسینی است.

حیدری همچنین در بازدید از موکب شهدای صنعت برق واقع در پایانه مرز مهران بیان داشت: این صنعت علاوه بر بحث فنی در حوزه های مختلف فرهنگی  نیز حضور چشمگیر و فعال دارد.

وی عنوان کرد: در این موکب خدمات رسانی به صورت خودجوش و با نگاه انسانی و عشق به امام حسین (ع) انجام می شود.

معاون امور حقوقی وزارت نیرو در پایان از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام، شورای فرهنگی توانیر و نیروهای مستقر در مرز مهران جهت خدمات دهی بی نظیر و شایسته به زائران اربعین حسینی تقدیر و تشکر کرد.

کد خبر/۸۶۳۰۴

  • نویسنده : سمیه آذرمهر