ایلام_دادستان ایلام گفت: تمامی فعالیت ها و وقایع در زمینه انتخابات در همه شهرستان‌های این استان توسط دادستان‌ها مورد رصد قرار می‌گیرد و با متخلفان با جدیت برخورد می‌شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام، افشار خسروی زاد اظهار داشت: تنها راه رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و پاسخ به یاوه گویی دشمنان، حضور پرشور و حداکثری مردم است که می تواند جبهه استکبار را مایوس کند.

وی با اشاره با اهمیت و ضرورت پرشور مردم در انتخابات افزود: به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات آبروی نظام است و باید همه برای اعتلا و اقتدار نظام حضور حداکثری داشته باشیم.

دادستان ایلام حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را مایه ناامیدی و سرشکستگی دشمنان ذکر کرد و یادآور شد: مردم امروز با انداختن رای خود به صندوق و انتخاب فرد اصلح می توانند بسیاری از مشکلات خود را رفع کنند.

خسروی زاد ادامه داد: با توجه اینکه دادستان ها جزو هیات های اجرایی انتخابات هستند برای مشارکت بیشتر مردم و صیانت از آرای مردم، تمام تلاش خود را بکار گرفته و نظارتی دقیق بر روند برگزاری انتخابات خواهند داشت.

دادستان ایلام حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو را مایه سربلندی و افتخار برای ملت ایران ذکر کرد و افزود: استفاده از حق رای برای هر شخص دخالت در سرنوشت سیاسی آن شخص است.

منیع/ ایرنا

شناسه خبر/۵۳۱۲۲