علی اصغر چاغروندی، مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی ایلام روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر در ایلام گفت: از ۲۰مرداد ماه سوخت‌گیری در جایگاه‌های عرضه سوخت فقط با ارائه کارت سوخت اختصاصی خودرو امکان پذیر است.  وی افزود: هدف از اجرای این طرح مصرف بهینه سوخت و جلوگیری از قاچاق […]

علی اصغر چاغروندی، مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی ایلام روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر در ایلام گفت: از ۲۰مرداد ماه سوخت‌گیری در جایگاه‌های عرضه سوخت فقط با ارائه کارت سوخت اختصاصی خودرو امکان پذیر است.

 وی افزود: هدف از اجرای این طرح مصرف بهینه سوخت و جلوگیری از قاچاق سوخت است.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی ایلام اظهارداشت: این موضوع هیچ ارتباطی با چند نرخی کردن و یا سهمیه بندی بنزین ندارد از این رو رانندگان هرچه سریعتر برای تهیه و دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند.

وی بیان داشت: مالکین خودروهایی که تاکنون برای تهیه و یا تعویض و یا بروزآوری رمز کارت(در صورت فراموشی رمز) اقدام نکرده‌اند در فرصت باقی مانده مشکلات مربوطه را  رفع کنند تا در اجرای طرح ساماندهی و بهینه مصرف کردن بنزین دچار مشکل نشوند.

وی تصریح کرد: همچنین مالکینی که رمز کارت خود را فراموش کرده‌اند می‌توانند به واحد سامانه هوشمند سوخت این شرکت در ایلام و سایر شهرستان‌ها مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: در زمینه تامین گازوییل، نفت سفید، بنزین، گاز مایع کمبودی در استان ایلام وجود ندارد.

گفتنی است، ۴۶ جایگاه سوخت در سطح استان فعال است که ۱۲ جایگاه آن مربوط به شهر ایلام است.