راسان خبر/مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام گفت: هرچه حضور و مشارکت مردم در انتخابات پرشورتر و بیشتر باشد، امنیت، اقتدار و صلابت کشور بیشتر تضمین می شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ محمد زارع ضمن دعوت پرشور مردم در پای صندوق های رای؛ با تاکید بر اینکه در روز یازدهم اسفندماه ایلامیان غیرت و مردانگی خود را به رخ دنیا بکشند، اظهار کرد: همه ما باید وظیفه‌ای که در این مقطع حساس به عنوان مشعل داران جهاد تبیین برعهده داریم را به نحو احسن انجام دهیم، تا بتوان امنیت و اقتدار ملت عزیزمان را به رخ دشمنان بکشانیم.

وی با اشاره به اینکه درآستانه یک حماسه بسیار بزرگ و سرنوشت ساز در یازدهم اسفند ماه قرار داریم که همه جهانیان به آن چشم دوخته‌اند افزود: رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال و به مناسبت‌ها مختلف راهبردهای کلی و اصلی پیرامون انتخابات را برای ما بیان فرموده‌اند که اولین گزینه مورد تاکید ایشان، مشارکت حداکثری مردم در این رویداد مهم است.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، با تاکید بر اینکه مردم ایران و ایلام عزیز مردمانی با غیرت و با شرافت هستند و با حضور خود در پای صندوق های رای چشم طمع اجانب به این آب و خاک کور خواهند کرد، خاطرنشان کرد: هرچه حضور و مشارکت مردم در انتخابات پر شورتر باشد، امنیت و اقتدار و صلابت کشور بالاتر می‌رود و اگر حضور مردم کمرنگ‌‌تر شود امنیت میهن ما دچار آسیب خواهد شد.

زارع، بیان کرد: دشمن با استفاده از ابزارها و روش‌های مختلف و با تمام توان در حال فعالیت است که مردم را از حضور درانتخابات دلسرد کند و لذا وظیفه ما به عنوان مسؤول بسیار سنگین‌تر است و هر مخاطبی که داریم باید به حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت و ترغیب کنیم.

کد خبر/۹۲۸۹۶

  • نویسنده : سمیه آذرمهر