ایلام_مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام گفت: در برخورد جدی با دفاتر پیشخوان متخلف مصمم هستیم و ممکن است با لغو پروانه دفترمتخلف همراه باشد.

به گزارش راسان خبر از ایلام، عباس بیرامی در جلسه  رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان با اشاره به اینکه کیفیت ارائه خدمات در این دفاتر به صورت مستمربررسی می شود گفت: دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان موظفند تمام شرایط و ضوابط مندرج در اصول حاکم بر صدور پروانه را رعایت کنند و در صورت تخلف جریمه متناسب با تخلف،پلمپ دفتر و حتی لغو پروانه در انتظار متخلفات است.

وی افزود: وجود برخی نواقص و نارسایی ها بر مشکلات این دفاتر دامن زده و برخی خدمات ارائه شده نیز در نوع خود زمینه ساز برخی تخلفات شده اند که باید همه اینها مورد توجه ناظران بر کار این دفاتر باشد.

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات ایلام با اشاره به تخلف تعدادی از دفاتر با عنوان دریافت مبلغ بالاتر از تعرفه مصوب، گفت: دارندگان پروانه می بایست برای انجام یک خدمت، تمامی فرآیندهای آن را با درج تعرفه مصوب سازمان تنظیم مقررات که قابل روئیت برای شهروندان باشد، مشخص کنند.

وی با اشاره به امکان ثبت شکایت شهروندان از طریق سامنه ۱۹۵ سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی، بیان داشت: شهروندان در صورت داشتن شکایت از سرویس های ارائه شده در دفاتر پیشخوان دولت با مراجعه به سایتwww: 195.cra.ir یا تلفن گویای ۱۹۵ شکایت  خود را ثبت کنند.

بیرامی خاطرنشان ساخت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می تواند علاوه بر جریمه  به صورت همزمان از ضمانت های اجرایی مقرراتی که در مصوبه سازمان ذکر شده استفاده کنند که عبارتند از امتیاز منفی، تعلیق فعالیت و لغو پروانه است.

شناسه خبر/۵۳۱۰۹