راسان_ ایلام،  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) مدیرکل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از مسئولین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با خانواده‌های شهیدان فتحی نیا و نوری دیدار و از آنان تجلیل به عمل آمد. در این دیدار صمیمانه، مهندس آذرکردار مدیرکل منابع طبیعی و […]

sho4راسان_ ایلام،  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) مدیرکل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از مسئولین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با خانواده‌های شهیدان فتحی نیا و نوری دیدار و از آنان تجلیل به عمل آمد.

در این دیدار صمیمانه، مهندس آذرکردار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهداء، دیدار با خانواده معظم آنان را توفیقی برای مسئولین دانست و گفت: همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه‌های مختلف مرهون خون پاک شهداست.

حجت‌الاسلام و المسلمین زنگنه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام نیز خانواده‌های معظم شهداء را سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولین، خادمان خوبی برای این بزرگواران باشند. در پایان نیز با اهداء لوح و هدایایی از این خانواده ها  تجلیل به عمل آمد.