به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی، سرهنگ علی مهری رئیس پلیس آگاهی ایلام اظهار داشت: در پی وصول پرونده از دادسرای عمومی ناحیه ۶ تهران، مبنی برکلاهبرداری آهن آلات توسط شخصی با هویت معلوم، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی با بیان اینکه متهم به اتهام کلاهبرداری های متعدد تحت […]

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی، سرهنگ علی مهری رئیس پلیس آگاهی ایلام اظهار داشت: در پی وصول پرونده از دادسرای عمومی ناحیه ۶ تهران، مبنی برکلاهبرداری آهن آلات توسط شخصی با هویت معلوم، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم به اتهام کلاهبرداری های متعدد تحت تعقیب بوده، افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی در این راستا پرونده ای تشکیل و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

مهری با بیان اینکه متهم جهت فرار از قانون دائماً اقدام به تغییر مکان می کرد، گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و به کار گیری منابع، مخفیگاه و پاتوق اصلی این کلاهبردار ۳۲ میلیارد ریالی مشخص و در یک عملیات موفق پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان درادامه تصریح کرد: جهت سیر مراحل قانونی متهم به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی و روانه زندان شد.

سرهنگ مهری در پایان به شهروندان هشدار داد، جهت خرید وفروش املاک، خودرو و…به دفاتر معتبر مراجعه کنند و از اعتماد به افراد به ظاهر مطمئن پرهیز کنند.