به گزارش خبرگزاری راسان خبر در ایلام؛ “محسن مسعودیان‌راد” مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان در اولین رویداد “استارت‌آپ‌ویکند” که توسط شرکت هزاره سوم ایلام برگزار شد گفت: این شرکت  تجارب ارزنده ای در برگزاری دوره های کارآفرینی در سطح ملی را دارد و بیان اینکه باید دانست تمام داشته های کشور در […]

به گزارش خبرگزاری راسان خبر در ایلام؛ “محسن مسعودیان‌راد” مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان در اولین رویداد “استارت‌آپ‌ویکند” که توسط شرکت هزاره سوم ایلام برگزار شد گفت: این شرکت  تجارب ارزنده ای در برگزاری دوره های کارآفرینی در سطح ملی را دارد و بیان اینکه باید دانست تمام داشته های کشور در حال حاضر از نیت خیر و انفاس قدسی حضرت امام(ره) می باشد.
وی افزود: برگزاری اولین “استارت آپ ویکند” در استان سمنان رویداد کار آفرینی و رخداد بسیار مهم و تحول زایی در این استان می باشد که امیدواریم این همایش منتج به نتیجه خیر و برکات و گسترش کار و پویایی شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان اظهار داشت: امیدواریم برگزاری این  رویداد استارت آپی منجر به طرح ایده های نو و جدیدی شود که بتوانیم زمینه اشتغال پایدار تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم  شود.
 مدیرعامل شرکت هزاره سوم زاگرس  ایلام نیز در این همایش  تصریح کرد: خاصیت برگزاری این رویدادها شکوفا شدن استعدادهایی است که تا کنون کشف نشده بنابراین اگر در پی گرفتن نتیجه درست و آرمانی می باشیم باید رویدادهای بعدی  که مکمل هم هستند انجام شود تا نتیجه دلخواه برای ایجاد اشتغال پایدار بدست آید.
“سجاد موسوی” بیان داشت: مطرح نمودن ایده در همایشات استارت آپی پس از تایید داوران و مشخص شدن ایده برتر،حمایت معنونی و فنی می شود.
 اولین مرکز اگریگیتوری استان با همکاری شرکت هزاره سوم و  شرکت ایرانسل در راستای طرح تکاپو به دنبال ایجاد فضای کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده است.