راسان خبر/فرماندار ایلام گفت: برگزاری انتخابات سالم و جلب مشارکت عمومی و عدم استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدی و رعایت تقوای سیاسی و اصل بیطرفی در دستور کار مدیران باشد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ عبدالصاحب نادری امروز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ایلام اظهار داشت: خدمت صادقانه، رعایت حقوق شهروندان و تکریم ارباب رجوع از وظایف اصلی مدیران دولت جهادی کار و کرامت است.

وی افزود: تعیین شهرستان ایلام بعنوان مرکز حوزه انتخابیه شمال استان مسئولیت ما مسئولین را در راستای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه مضاعف کرده است.

فرماندار ایلام گفت: حضور حداکثری مدیران در تشییع پیکر شهدای گمنام الزام و مهم است.

نادری با تاکید بر مناسب سازی و زیبا سازی فضای داخلی و بیرونی ادارات، تصریح کرد: خودحفاظتی ها، حفظ و صیانت از امکانات و سرمایه های مادی و انسانی از وظایف مدیران دستگاه ها است.

وی اضافه کرد: مدیران شهرستان طبق دستورالعمل ابلاغی در راستای برگزاری برنامه های متنوع و امیدآفرین، جلب و جذب مشارکت مردم تلاش کنند.

فرماندار ایلام گفت: مدیریت مصرف سوخت در سطح دستگاه ها توسط مدیران با نصب تجهیزات مصرفی هوشمند الخصوص در ساعات غیر اداری و تعطیلی ها مدیریت شود.

وی تاکید کرد: جمع آوری متکدیان و معتادان با همکاری شهرداری، بهزیستی و نیروی انتظامی که از مطالبات مردم است با جدیت دنبال شود.

نادری از دیگر خواسته های مردم را جمع آوری سگ های ولگرد و بلاصاحب دانست و عنوان کرد: اقداماتی جهت ساماندهی از سوی شهرداری انجام شده که کافی نیست و نیازمند مدیریت و جدیت بیشتر است.

وی افزود: در دولت مردمی اقدامات ارزنده ایی در سطح شهرها و روستاها انجام گرفته که باید در راستای جهاد تبیین فرموده مقام معظم رهبری جهت تبیین اذهان از طریق رسانه ها و فضای مجازی اطلاع رسانی گردد.

فرماندار ایلام گفت: جهت ایجاد اشتغال خرد و خانگی نسبت به پرداخت اعتبارات و تسهیلات که دولت پیش بینی کرده موانع و ضوابط اداری تسهیل گردد.

کد خبر/۹۰۹۱۷

  • نویسنده : محمد شیرولی پور