ایلام_فرمانده انتظامی انتظامی استان از رفع تصرف یک فقره زمین به ارزش تقریبی ۱۰۰میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت افتصادی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی و اخبار و اطلاعات واصله به پلیس امنیت اقتصادی، مبنی بر تصرف ۲ هزار متر مربع  از اراضی ملی، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا با همکاری یگان حفاظت اراضی ملی مسکن راه و شهرسازی استان و انتظامی شهرستان ایلام نسبت به رفع تصرف از اراضی مذکور اقدام شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه ارزش ریالی این ملک متصرف شده، ۱۰۰میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده است، خاطر نشان کرد: متهم شناسایی و تلاش برای دستگیری وی در دستور کار پلیس است.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه عزم و اراده پلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضا برای برخورد با اخلالگران نظم اقتصادی جدی تر از هر زمانی است، از مردم خواست چنانچه با تصرف در اراضی ملی توسط افراد مواجهه شدند، بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند.

شناسه خبر/۵۱۰۸۲