ایلام_مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف ۸۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی استان ایلام در فروردین ماه سال جاری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عبدالله بهادری با اشاره به اقدامات انجام گرفته در رفع تصراف اراضی ملی و دولتی استان در فروردین سال جاری اظهار داشت:‌ این میزان تصرف به ارزش ۱۶۵ میلیارد ریال و توسط یگان حفاظت اراضی ملی و دولتی از تصرف اشخاص سودجو خارج کرد.

وی در ادامه از همراهی نیروی انتظامی و دستگاه قضا در رفع تصرف اراضی ملی و دولتی را قابل تقدیر دانست و ازهمکاری آنها در این زمینه قدردانی کرد.

فرمانده یگان حفاظت اراضی راه و شهرسازی استان نیز با بیان اینکه افراد فرصت طلب و سودجو از عدم آگاهی و شناخت مردم به قوانین سوء استفاده می‌کنند، تصریح کرد: مردم در معاملات خود شرایط احتیاط را رعایت کرده و پس از استعلامات لازم از اداره کل راه و شهرسازی و سایر ادارات مربوطه نسبت به خرید ملک اقدام کنند و درمواجهه با زمین‌خواری با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ یگان حفاظت اطلاع دهند.

سرهنگ یاسمی افزود: صاحبان ماشین‌آلات سنگین (لودر، بیل مکانیکی، کامیون و …) توجه داشته باشند، در صورت هرگونه همکاری با متصرفین اراضی در جهت تسطیح زمین و آماده‌سازی ساخت‌وساز غیر مجاز ماشین‌آلات آنان جهت فرایند قضایی توقیف می‌شود.

شناسه خبر/۵۱۱۴۰