راسان خبر/ صبح امروز جمعه ۳۱ شهریور ماه سال جاری و همزمان با سراسر کشور و آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم بزرگداشت رژه اقتدار نیروهای مسلح نظامی، انتظامی و امنیتی در استان ایلام برگزار شد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این مراسم گفت: امروز با اقتدار انقلاب اسلامی، اضمحلال ابرقدرت های شرق و غرب و فروپاشی تدریجی آمریکا و اسرائیل را نظاره گر هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار افزود: دیروز در آوردگاه دفاع مقدس جنگ تن با تانک بود و رزمندگان دلاور ایرانی با کمترین تجهیزات به مصاف دشمن تا بن دندان مسلح رفتند و برای جبران این کاستی از سلاح های غنیمی دشمن استفاده می کردند اما امروز با تجربه از جنگ تحمیلی، استراتژی دفاعی نظامی ما مملو از انواع سلاح های پیشرفته ساخت داخل کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تاکید کرد: امروز نیروی های مسلح ایران در اقصی نقاط کشور با شهادت طلبی، استکبار جهانی را به ذلت انداخته است و تحریم فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) و نیروی انتطامی سابق استان بیانگر عملکرد مقتدرانه و ولایتمدارانه این فرماندهان و نشانه درماندگی و ذلت استکبار جهانی در برابر فرزندان دلار این سرزمین است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان نیز تاکید کرد: اقتدار امروز نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران موجب وحشت دشمنان انقلاب اسلامی شده است.

سردار جمال شاکرمی تاکید کرد: با اقتدار راه را بر دشمنان بسته ایم و اجازه کوچکترین خطایی به آنان نخواهیم داد همانطوری که در سالگرداغتشاشات نتوانستند حرکتی داشته باشند.

کد خبر/۸۷۳۴۵

  • نویسنده : سمیه آذرمهر