“طالب صادقیان”شهردار ایلام روز دوشنبه در گفتگو با خرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: تقاطع غیرهم سطح آیت الله حیدری–چهارراه رسالت به طول ۹۰۰ متر و اعتبار ۸۹ میلیارد ریال جهارشنبه هفته جاری و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح می‌شود وی افزود: هم اکنون  کار بیس و […]

“طالب صادقیان”شهردار ایلام روز دوشنبه در گفتگو با خرگزاری راسان خبر در ایلام گفت: تقاطع غیرهم سطح آیت الله حیدری–چهارراه رسالت به طول ۹۰۰ متر و اعتبار ۸۹ میلیارد ریال جهارشنبه هفته جاری و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح می‌شود

وی افزود: هم اکنون  کار بیس و آسفالت، زیبا سازی، نورپردازی، قرنیز و گاردریل توسط شهرداری ایلام به اتمام رسیده و آماده  افتتاح است.

شهردار ایلام بیان داشت: طی شش روز گذشته بیش از ۲۵۰۰ تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری جهت روکش زیرگذر تولید شده که در طول فعالیت این کارخانه تولید این حجم از آسفالت طی یک هفته بی سابقه بوده است.

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار بود این پروژه در مدت یک سال به اتمام برسد اما به دلیل مشکلات فنی و اجرایی در زمینه جابجایی تاسیسات آب، برق، گاز و خصوصا مخابرات با تاخیر حدود پنج ماهه به بهره برداری می رسد.

صادقیان تصریح کرد: افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه مهم و تأثیرگذار شهری ۵۰ درصد ترافیک ورودی شهر ایلام به منطقه مرکزی برطرف خواهد شد.

 گفتنی است؛ حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور روز چهارشنبه هفته جاری به منظور حضور در آئین افتتاح و کلنگ زنی طرح‌ها و پروژه‌های هفته دولت به استان ایلام سفر می‌کند.

شرکت در برنامه‌های هفته دولت در این استان، حضور در مزار شهدای گمنام، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان، حضور در همایش سازمان‌های مردم نهاد، افتتاح زیرگذر رسالت شهر ایلام، حضور در آیین افتتاح و کلنگ زنی همزمان ۲۲۹ طرح و پروژه عمرانی، اقتصادی استان در جشنواره شهید رجایی، حضور در جلسه شورای اداری، بازدید از مناطق سیل زده استان اختصاص دارد.

شهر ایلام با مساحت یک هزار و ۸۵۰ هکتار ۲۲۰ هزار نفر جمعیت دارد.