هادی شیرخانی، مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام  روز جمعه در گفتگو با راسان خبر در ایلام اظهار داشت: متاسفانه امروز در شهرستان های ایلام و مهران متخلفین و سارقین انرژی اقدام به ضرب و شتم همکاران شرکت توزیع برق می کند و یان موضوع جای بستی تاسف دارد. وی با بیان اینکه شهر ایلام […]

هادی شیرخانی، مدیر عامل شرکت توزیع برق ایلام  روز جمعه در گفتگو با راسان خبر در ایلام اظهار داشت: متاسفانه امروز در شهرستان های ایلام و مهران متخلفین و سارقین انرژی اقدام به ضرب و شتم همکاران شرکت توزیع برق می کند و یان موضوع جای بستی تاسف دارد.
وی با بیان اینکه شهر ایلام با حجم بسیار بالایی از سرقت انرژی توسط برخی از مشترکین مواجه است، افزود: برای مقابله با  متخلفین و سارقان انرژی، افرادی که با این اقدام درآمد  کسب درآمد می کنند توسط رسانه ها به عموم مردم معرفی خواهند شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت : به نظر می رسد اعلان عمومی آن کمک به حل موضوع کرده چون کسانی که برق سرقت می‌کنند فقط به شرکت برق آسیب نمی رسانند بلکه به همسایه ها و تجهیزات برقی آنان نیز آسیب رسانده و عامل عمده بسیاری از خاموشی ها هم این سارقان انرژی هستند که با فشار بیش از حد و تحمیل بار غیر استاندارد به شبکه سبب تخریب و سوختن تجهیزات می شوند.
وی ادامه داد: مردم استان  نتیجه خاموشی ها  را به حساب شرکت‌برق و کوتاهی پرسنل شرکت می گذارند که این تفکر کاملا اشتبه است.
*عنوان برتر شرکت توزیع برق استان ایلام در شاخص صیانت از حقوق شهروندی

غلامرضا رضایتی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان ایلام در ادامه  از کسب نمره عالی این شرکت  در ارزیابی شاخص های صیانت از حقوق شهروندی در بین دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه دفتر روابط عمومی در چند سال اخیر کوشیده تا با حذف فرآیندهای دست و پا گیر و سهولت در درسترسی مشتریان به خدمات شرایط ارتباط دوسویه را تسهیل بخشد، بیان کرد: در حال حاضر قسم عمده ای از خدمات فروش و پس از فروش این شرکت به صورت غیر حضوری قابل دسترسی است.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان  ادامه داد: تا چند روز آینده اپلیکیشن اطلاع رسانی برای وضعیت مدیریت اضطراری بار در صورت اتفاق قابل بهره برداری است و مردم شریف استان از طریق این اپلیکیشن می توانند به خدمات بیشتری دسترسی داشته باشند.

رضایتی حصول نتایج مطلوب در ارزیابی را نتیجه تلاش و زحمت یکایک پرسنل این شرکت دانست و تصریح کرد: نیروهای عملیاتی و نیروهای کانتر نشین شرکت سهم عمده ای در این موفقیت دارند.