راسان خبر /مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: این مجموعه برای مقابله با وقوع هرگونه حوادث احتمالی از جمله سیل، قطع گاز ناشی از بارش‌ها و ورود توده هوای سرد در فصل زمستان آمادگی کامل دارد.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ محمود کشاورز اظهار داشت: شرکت گاز استان با آمادگی کامل برای مقابله با وقوع حوادث احتمالی طبیعی، غیرمترقبه یا هرگونه حوادث دیگر، اتفاقات را در شبکه توزیع گاز مدیریت می‌کند تا آحاد مختلف مردم در مصرف گاز دچار کمبود یا مشکل نشوند.

وی افزود: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی درباره احتمال شدت بارندگی‌ها در اقصی نقاط استان، تمامی کارکنان شرکت گاز در واحدهای ستادی و شهرستان‌ها در حالت آماده‌باش بوده، همچنین تجهیزات شرکت گاز نیز برای مقابله با حوادث آماده بکار هستند و تاسیسات و شبکه گازرسانی استان بطور مداوم رصد و پایش می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام تصریح کرد: شرکت گاز استان با نصب تجهیزات استاندارد و انجام تعمیرات پیشگیرانه در ایستگاه‌ها و تاسیسات خود و نیز ایجاد هماهنگی بسیار مناسب بین همکاران در اقصی نقاط استان، سبب اطمینان‌ خاطر مردم در هنگام وقوع حوادث و بلایای طبیعی برای خدمات‌رسانی پایدار می‌شود.

کشاورز حفظ آمادگی کامل برای مقابله با بحران را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: همه کارکنان شرکت گاز استان به ویژه نیروهای امدادی در حال آماده ‌باش هستند تا در صورت وقوع حوادث، از بروز هرگونه خسارت و آسیب به تاسیسات گاز، شبکه و ایستگاه‌ها جلوگیری شود و خللی در روند گازرسانی به مشترکان ایجاد نشود.

وی تصریح کرد: آمادگی کامل واحدهای پشتیبانی منابع انسانی، مخابرات، تدارکات کالا برای تامین تجهیزات مورد نیاز و برخورداری تمامی خودروهای شرکت از سلامت فنی و تجهیزاتی و همچنین اقدامات موثر نشت‌یابی از تاسیسات و خطوط در این شرایط، ضرورت دارد.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با بیان اینکه مقاوم‌ سازی، بازسازی خطوط گازدار تغذیه، توزیع و تأسیسات وهمچنین تاب‌آوری شبکه گاز را جز اولویت‌های کاری شرکت گاز استان است،اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات پیشگیرانه و قابل قبولی برای جلوگیری از قطعی گاز در اثر حوادث طبیعی در اقصی نقاط استان اندیشیده شده که در سیل سال ۱۳۹۸ برای جامعه هدف قابل لمس بوده است.

کد خبر/۹۲۷۷۷

  • نویسنده : سمیه آذرمهر